Zarządzenie nr 42/2026
Wersja strony w formacie XML| wydane przez | Wójta Gminy |
|---|---|
| z dnia | |
| w sprawie | Konkursu Gminnego „Najpiękniejszy ogród w Gminie Osielsko” |
| Status | obowiązujące |
Na podstawie art. 7 ust. 1 pkt 18 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tj. Dz. U. z 2025 r., poz. 1153 ze zm.)
§ 1. Ogłaszam XXVII edycję Konkursu Gminnego „Najpiękniejszy ogród w Gminie Osielsko”,będącego pierwszym etapem Konkursu Powiatowego „Najpiękniejszy ogród w Powiecie Bydgoskim”.
§ 2. Powołuję Gminną Komisję Oceniającą w następującym składzie:
1) Teresa Krebs – Przewodnicząca
2) Ewelina Kubik – Zastępca przewodniczącej
3) Adrianna Kochanowska-Papke – Sekretarz
4) Magdalena Bewicz – Członek komisji
§ 3. Określam czas pracy Gminnej Komisji Oceniającej od 15 maja do 30 września 2026 r.
§ 4. Regulamin Konkursu Gminnego „Najpiękniejszy ogród w Gminie Osielsko” stanowi załącznik do niniejszego zarządzenia.
§ 5. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.